SLAVIA після розділу майна з DZIDZIO випустила пісню про плани на майбутнє

Епатажний українські співак DZIDZIO розлучився і поділив майно зі своєю вже колишньою дружиною SLAVIA. Після пережитого розриву сімейних уз довжиною в 20 років співачка на одному диханні записала дивно красиву ліричну пісню "Любов любов".

SLAVIA після розділу майна з DZIDZIO випустила пісню про плани на майбутнє - today.ua

Виконавиця SLAVIA написала і представила на суд шанувальників пісню про DZIDZIO. У треку дівчина постаралася висловити свої думки і почуття. У той же час, SLAVIA розуміє, що пісню будуть слухати мільйони жінок, які так само, як і вона сама, переживають схожі емоції, думають про майбутнє і про відносини з чоловіками.

У пісні "Любов любов" SLAVIA показала, як можна з повагою ставитися до минулого і чому потрібно прагнути реалізовувати свої таланти та потенціал, а не тонути в сімейному побуті. SLAVIA співає, що вона залишить у минулому те, що вже пішло і ніколи не повернеться, і відкриє серце всього нового, в тому числі і нової любові ...

"Пісня" Любов любов "має для мене особливе значення. Я написала її за один вечір, на одному диханні. Вона про мої почуття, про те, що я відчуваю в даний період, про моє ставлення до любові в парі, і до життя в цілому. Це історія відносин тривалістю 20 років ", - розповіла своїм шанувальникам красуня SLAVIA.

Нагадаємо, раніше стало відомо, яке майно DZIDZIO переписав на SLAVIA після розлучення. Екс-дружина співака в образі не залишилася ...