Сльози та обійми: Тоня Матвієнко показала зворушливу зустріч із мамою, яку не бачила з початку війни

Українська співачка Тоня Матвієнко на другий день війни вирішила забрати дітей у безпечне місце. Співачка разом із 6-річною Ніною та 21-річною Уляною полетіла до Португалії, залишивши свою літню маму у Києві. І ось нарешті відбулася довгоочікувана зустріч.

Сльози та обійми: Тоня Матвієнко показала зворушливу зустріч із мамою, яку не бачила з початку війни - today.ua

Вона була наповнена посмішками, сльозами та обіймами. Зустрілися родичі на вокзалі в Магдебурзі, Німеччина, куди приїхала Тоня Матвієнко з дочками з Португалії, і куди дісталася 74-річна Ніна Матвієнко з України.

Зіркова бабуся виглядала неймовірно щасливою, обіймаючи своїх онучок і улюблену доньку, з якою ще нещодавно сварилася через побутові проблеми, коли вони всі разом жили в її будинку.

"Не бачила маму з 25.02", - зазначила у підписі Тоня Матвієнко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Поки що невідомо, чи повернуться родички разом до Києва, чи залишаться чекати перемоги у Німеччині.

Наскільки відомо, чоловік виконавиці служить у територіальній обороні разом з іншими знаменитостями, серед яких Тарас Тополя із гурту "Антитіла", Андрій Хливнюк із "Бумбокс", екс-"Холостяк" Нікіта Добринін, Олег Михайлюта з ТНМК та інші.

Нагадаємо, Андрій Бедняков розповів, якими були останні слова його померлої у Маріуполі мами: "Вона сказала, що це кінець".