Today.ua

Зламаний чупа-чупс або кулька: Олена Зеленська заінтригувала брошкою на піджаку під час нового виходу у світ

Олена Зеленська виступала перед учасниками Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, найвищого керівного органу ВООЗ. Перша леді України зазначила, наскільки важливо запустити ініціативу психологічної допомоги для українців – абсолютно всіх – хто був в окупації, на фронті, у бомбосховищах, під обстрілами, на чужині. Всі вони потребують реабілітації так само як і поранені фізично.

Перед учасниками Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я дружина українського президента з'явилася у стриманому та елегантному образі, звичайно ж, у своєму вбранні повторивши кольори прапора України.

Олена Зеленська одягла класичний темно-синій піджак, лацкан якого прикрашала дуже цікава брошка, що нагадала зламаний чупа-чупс або кульку жовтого кольору. Образ вона завершила класичною блідо-блакитною сорочкою. Волосся перша леді зробила ідеально рівним, зробила прикореневий об'єм і з одного боку прибрала локони за вухо. У макіяжі вона дотримувалася ніжних природних відтінків, щоб підкреслити свою натуральну красу.

"Битви закінчаться. Кожен переміщений українець повернеться. Кожна родина возз'єднається. Рани заживуть. Зруйновані школи, дитячі будинки та лікарні в Україні будуть відбудовані. Але наслідки цієї війни, на жаль, залишаться на роки та десятиліття. Це потрібно розуміти вже зараз. Ще одне завдання, яке постало перед нами — це битва за ментальне здоров'я наших людей. Після того, що пережили українці в окупації, на фронті, в бомбосховищах, під обстрілами, на чужині, вони потребують реабілітації так само, як і поранені фізично", - наголосила Олена Зеленська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, український президент Володимир Зеленський зізнався, куди хоче поїхати насамперед після перемоги України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ