Складно повірити, що їй 52 роки: Дженніфер Лопес у сукні-комбінації з відкритою спиною приголомшила зовнішнім виглядом

Американська зірка Дженніфер Лопес – жінка без віку. У неї справді є секрет, як з часом ставати лише красивішою. Зараз їй 52 роки, і виглядає вона чудово, що дозволяє їй досі грати ролі 35-річних дівчат, наречених та головних героїнь у романтичних комедіях.

Складно повірити, що їй 52 роки: Дженніфер Лопес у сукні-комбінації з відкритою спиною приголомшила зовнішнім виглядом - today.ua

Джей Ло не соромиться постати перед камерами і без одягу, при тому що вона завжди відрізнялася апетитними формами. Її знамениті сідниці, які, за повідомленнями ЗМІ, вона застрахувала на мільйон доларів, анітрохи не змінилися.

І все це завдяки рутині. Артистка засинає і прокидається, їсть в один й той самий час. Її раціон більшою мірою складається з овочів, вона любить смузі та коктейлі, а також протеїн. Щоб залишатися у формі Дженніфер Лопес багато займається у спортзалі та гуляє. І результат справді на лице.

У Мережі з'явилися нові світлини співачки. У кадрі 52-річна зірка постала у ніжній сукні-комбінації чорного кольору з відкритою спиною, під яку вона не одягла білизну. Окрім сукні на ній більше нічого не було одягнуто. У неї був чорний педикюр, нюдовий манікюр і ніжна зачіска, ніби вставши з ранку, вона просто прибрала волосся назад і закріпила крабиком. А природну красу Дженніфер Лопес лише підкреслив натуральний макіяж. Складно повірити, що їй 52 роки: Дженніфер Лопес у сукні-комбінації з відкритою спиною приголомшила зовнішнім виглядомСкладно повірити, що їй 52 роки: Дженніфер Лопес у сукні-комбінації з відкритою спиною приголомшила зовнішнім виглядом Нагадаємо, Дженніфер Лопес показала наймодніші нігті сезону – трендовий манікюр весни.