Сергій Бабкін зізнався, що зрадив дружині з більш ніж ста жінками

Стало відомо, що стоїть за ідеальними відносинами Сніжани та Сергія Бабкіна. Виявляється, актрисі довелося багато що пробачити музикантові. Жінка розповіла, що за час шлюбу співак зраджував їй більш ніж зі ста жінками.

Сергій Бабкін зізнався, що зрадив дружині з більш ніж ста жінками - today.ua

В інтерв'ю програмі ЖВЛ для телеканалу «1+1» Сніжана і Сергій Бабкін вперше підняли теми, про які ніколи не говорили. В ході розмови актриса театру і танцівниця розповіла, що після шлюбу в їх житті настав переломний момент. За три роки музикант переспав більш ніж зі ста жінками.

Підозрювати чоловіка в зраді вона почала завдяки тому, що знала, скільки заробляє Сергій Бабкін. Однак він привозив додому не всю суму, а лише половину. Дружина співака зізналася, що вона переконалася в його невірності після того, як їй приснився сон. Уві сні вона побачила, що чоловік стоїть оголений, а його оточує велика кількість ляльок Барбі. Тоді-то Сніжана і зважилася на серйозну розмову з Сергієм.

«Я говорю: «Сергію, у тебе ж багато жінок було за ці три роки?». Він каже: «Так, була жінка. Це було на гастролях. Це була дівчина легкої поведінки». Я кажу: «Сергію, я знаю, що багато». «Як знаєш?! Ні одна». «Не бреши собі, не бреши мені». Він опустив голову і сказав: «Так. За ці три роки було багато жінок». Я кажу: «Скільки?» Він каже: «Багато». Я кажу: «Скільки було за три роки?!» І тоді він сказав: «Більше ста».

Сніжана Бабкіна зібрала речі та поїхала до мами, але знайшла в собі сили пробачити чоловікові. І не дарма. Зараз у пари прекрасна сім'я: великий будинок, троє дітей і багато роботи.


Нагадаємо, Сергій Бабкін розповів про шлюб по зальоту.