Софія Ротару в елегантній чорній сукні виглядає років на 20 молодше істинного віку

Софія Ротару насолоджується новорічними канікулами разом зі своєю прекрасною сім'єю. В гості до бабусі прилетіли її улюблені онуки - 19-річна Софія і 26-річний Анатолій. У Мережі з'явилося фото з дому зірки в компанії найближчих і найрідніших їй людей.

Софія Ротару в елегантній чорній сукні виглядає років на 20 молодше істинного віку - today.ua

Українська співачка живе в розкішному будинку в Києві, де Софія Михайлівна разом з близькими відзначила Різдво і зустріла Новий рік.

На фото, яким поділилася невістка Ротару в Інстаграм-сторіз, зображена народна артистка в красивій чорній сукні-сорочці довжиною міді з короткими рукавами. Образ зірка доповнила акуратними туфлями на невеликому каблуці. Виглядає 73-річна Софія Ротару дійсно чудово. Зовні їй можна дати років на 20 менше її дійсного віку. Софія Ротару в елегантній чорній сукні виглядає років на 20 молодше істинного віку На знімку разом з нею позують її єдиний син Руслан, онук-музикант Анатолій, онучка-модель Софія і сваха Людмила. Мабуть, автором фото виступила її невістка Світлана, якої немає в кадрі. Сім'я зображена на тлі гарної високої красиво прикрашеної ялинки.

В особистому обліковому записі в Інстаграм артистка привітала шанувальників з 2021 роком, написавши: «З Новим Роком! Здоров'я, миру, радості й щастя всім!».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Софія Ротару / Sofia Rotaru (@ sofiarotaru.official)

Нагадаємо, Софія Ротару з сім'єю в повному складі відпочила в київському ресторані. Співачка відсвяткувала 27-му річницю весілля сина Руслана і невістки Світлани. За столом зібралися всі рідні артистки, включаючи внучат, які прилетіли з США.