Соломія Вітвіцька показала орендовану квартиру, в якій живе після розлучення

Соломія Вітвіцька розповіла, як вирішилося житлове питання після розлучення з чоловіком. Стало відомо, як подружжя поділили своє власне житло, і чому ведуча живе на орендованій квартирі.

Соломія Вітвіцька показала орендовану квартиру, в якій живе після розлучення - today.ua

Українська телезірка вперше після розлучення запросила до себе додому журналістів. Ведуча ТСН показала наймане житло, яке вона обставила самостійно, а також розповіла, що сталося з її з чоловіком квартирою.

Виявляється, прийнявши рішення про розлучення, Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков продали нерухомість, куплену в шлюбі, і поділили гроші порівну. Ексчоловік допоміг їй переїхати в нове житло, і вони розійшлися як у морі кораблі.

У квартирі, яку ведуча показала для програми "ЖВЛ", вона орендує з осені 2020 року, ще до того як офіційно були підписані документи про розлучення. Варто відзначити, рішення про розставання було прийнято не спонтанно. Закохані довго йшли до цього і навіть відвідували психолога, який намагався допомогти їм розібратися з проблемами. Але дива не сталося, і Соломія Вітвіцька прийняла рішення, що це кінець. Соломія Вітвіцька показала орендовану квартиру, в якій живе після розлучення Невелика квартирка з вбудованою сучасною кухнею-студією облаштована скромно, але зі смаком. Кругом сучасний дизайн, багато книг, кашпо з квітами та фотографії зірки.

В інтерв'ю телеведуча зізналася, що спочатку не знала, як існувати однією, адже вона і не підозрювала, скільки коштують комунальні платежі, і як їх взагалі оплачувати. Спочатку вона навіть вчасно не платила за інтернет.

Відтоді як Соломія Вітвіцька розлучилася, вона жодного разу не була на побаченні, проте точно знає, який чоловік їй потрібен. Це сильна і мисляча людина, яка з розумінням ставиться до публічного життя ведучої ТСН. 40-річна телезірка сподівається, що в майбутньому вона вийде заміж і народить дітей.


Нагадаємо, Соломія Вітвіцька розповіла, з ким проводить час після розлучення.