Соломія Вітвіцька зізналася, які в неї стосунки з колишнім чоловіком після розлучення

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков розлучилися восени 2020 року. Пройшов майже рік після їхнього розлучення, а ексзакохані продовжують спілкуватися. За словами ведучої, вони залишилися в хороших дружніх стосунках.

Соломія Вітвіцька зізналася, які в неї стосунки з колишнім чоловіком після розлучення - today.ua

Ведуча періодично інтригує публікацією несподіваних спільних фотографій з колишнім чоловіком. Раз у раз Влад з'являється в сторіз колишньої дружини. Наприклад, коли Соломія Вітвіцька їхала в гості до подруги в США, то колишній чоловік підвіз її в аеропорт і допоміг вивантажити валізи. Після розлучення Кочатков перевозив разом з зіркою її речі в нову квартиру. Нерідко пара з'являється разом на вечірках і святах спільних друзів. Саме тому у публіки виникло до ведучої кілька запитань.

В особистому акаунті в Інстаграм Соломія Вітвіцька ініціювала відповіді на питання фоловерів. І один з них поцікавився, чи спить зірка телеканалу 1+1 зі своїм колишнім чоловіком. Артистка не посоромилася і відповіла на нього:

"Ні! Ми залишилися друзями, але не більше".

Соломія Вітвіцька зізналася, які в неї стосунки з колишнім чоловіком після розлучення Відповідаючи на питання іншого підписника про те, чи не хоче колишній чоловік знову до неї повернутися, Соломія Вітвіцька відзначила: "Питання ніби як не до мене. Влад активний в Інстаграм теж". Соломія Вітвіцька зізналася, які в неї стосунки з колишнім чоловіком після розлучення Нагадаємо, Соломія Вітвіцька зізналася, у скільки їй обійшлася поїздка в США.