Стан здоров'я Андрія Данилка погіршився: артист розкрив свій діагноз

Автор: Шевченко Лилия

Український артист Андрій Данилко проходить лікування в санаторії під Києвом. Продюсер Вєрки Сердючки уточнив, що у зірки українського шоу-бізнесу почалися проблеми зі здоров'ям.

Стан здоров'я Андрія Данилка погіршився: артист розкрив свій діагноз - today.ua

Співак і комік Андрій Данилко, за словами його продюсера Юрія Нікітіна, переплутав день з ніччю і страждає від проблем зі здоров'ям. Шанувальники неповторної Вєрки Сердючки не на жарт стривожилися, коли дізналися, що їхня улюблениця проходить лікування в одному з санаторіїв в передмісті української столиці.

Більш того, співробітники санаторію уточнили, що Андрій Данилко приїздить до лікувально-профілактичного закладу для проходження лікування дуже часто. Артист завжди зупиняється в номері 714 і вже привіз туди свій тренажер.

На одному з українських телеканалів Андрій Данилко зважився прокоментувати чутки про свою хворобу. За словами зірки шоу-бізнесу, він дійсно страждає від проблем зі здоров'ям. Стан здоров'я Андрія Данилка погіршився: артист розкрив свій діагноз

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Зелений лікар: 4 кімнатні рослини, які захищають від вірусів та бактерій

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

"Так, я зараз лікуюся в "Руті" (оздоровчий санаторій - Ред.), І вже відчуваю себе добре. Діагнозу немає, всі проблеми пов'язані з моїм віком", - розповів глядачам і присутнім в студії Андрій Данилко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Санаторій, в якому проходить лікування Вєрка Сердючка, називається "Рута", заклад розташований під Києвом у Кончі-Заспі. На сьогоднішній день артисту призначений комплекс оздоровчих процедур.

Нагадаємо, раніше продюсер групи "Ласковий май" Андрій Разін показав рідкісні фото Андрія Данилко до хвороби.