Сучасна техніка і ретро-меблі: Катя Осадча показала інтер'єр свого будинку

Катя Осадча опублікувала нове фото, зроблене в її будинку. На знімку зірка показала свого коханого чоловіка під час заняття йогою, а також сина Івана, що грає поруч. Шанувальники звернули увагу на інтер'єр вітальні ведучою програми «Світське життя».

Сучасна техніка і ретро-меблі: Катя Осадча показала інтер'єр свого будинку - today.ua

Катя Осадча та Юрій Горбунов живуть в просторому двоповерховому особняку в селі Романівка під Києвом. Їхні сусіди - куми Потап і Настя Каменських, з якими зірки проводять дуже багато часу. Періодично ведуча публікує фото і відео зі свого будинку, показуючи розкішний інтер'єр.

На цей раз ведуча програми «Світське життя» похвалилася дизайном вітальні, яка з'єднана з їдальнею і кухнею. На фото можна побачити, що стіни в кімнаті пофарбовані в сірий відтінок, а дерев'яна підлога накрита світлим килимом. На стіні висить плазма, кругом сучасна техніка, а також ретро-меблі: чарівне крісло і комод.

На знімку зображений Юрій Горбунов, який займається йогою, а поруч на фітнес-килимку їх з Катею Осадчою 4-річний син Іван розклає свої машинки.

«Домашні замальовки. У Юрія Горбунова онлайн-йога, у Івана самий час для гри», - підписала фото ведуча.

Пізніше в сторіз зірка показала кадри зі своєї кухні, оснащеної різною побутовою технікою, а також симпатичний інтер'єр з заскленою стіною. Сучасна техніка і ретро-меблі: Катя Осадча показала інтер'єр свого будинку Нагадаємо, Катя Осадча показала маму і бабусю на одному фото.