“Рятувати дітей!“: дружина Сергія Бабкіна розповіла, як тікала з України

Коли розпочалася повномасштабна війна 24 лютого 2022 року, Сергій Бабкін разом зі своєю родиною перебував у Харкові. Там він збудував розкішний двоповерховий будинок, який йому довелося покинути. Дружина українського музиканта розповіла, як їй довелося рятувати дітей.

“Рятувати дітей!“: дружина Сергія Бабкіна розповіла, як тікала з України - today.ua

Сергій та Сніжана Бабкіни виховують двох спільних дітей – 12-річну Веселину та 2-річного Єлисея, а також сина актриси від першого шлюбу – 16-річного Артура. Спочатку подружжя планувало залишатися в Україні, але коли війна наближалася, вирішили втекти.

"4 день ми в безпеці. Сьогодні 26 день війни у моїй Україні. 25 день, як брехлива, нікчемна росія напала на нашу землю... Вже майже 1000 будівель зруйновано в нашому Харкові, з них 800 – це житлові будинки. Я досі не можу в це повірити…це неможливо прийняти… і пробачити… Скільки людей моїх загинуло…” – зазначила Сніжана Бабкіна у своєму новому пості.

У перший день війни вони поїхали до Дніпра, маючи намір за кілька днів повернутися додому. За тиждень Сніжана вмовила маму з бабусею теж приїхати до Дніпра. Через два тижні вони вирушили на Волинь, де поряд із готелем скинули бомби на аеродром. "І це був жах!" – наголосила дружина Сергія Бабкіна.

Переїхавши до Вінниці, їхні плани знову змінилися:

"Рятувати дітей! Вінниця-Молдавія-Румунія-Угорщина-Австрія-Німеччина. 6 днів у дорозі. Понад 3000 км я проїхала за кермом. Я була на таких трасах, у таких станах, що тепер після повернення до Харкова, я зможу просто з закритими очима їздити містом. Тільки було б куди повернутись. Подумати навіть не могла, що бігтиму від росіян до німців…" – зазначила Сніжана Бабкіна, наголосивши, що вірить у нашу армію і чекає дня, коли зможе повернутися.

Нагадаємо, Катя Осадча показала останнє фото, зроблене перед війною: "Ніколи не забуду цей вечір".