Стало відомо, де знаходиться родина Ані Лорак: колишній чоловік співачки засвітив кадри з дочкою

Після того, як українська співачка Ані Лорак зробила скромну заяву "нєт вайнє", вона одразу залишила територію Росії. Примітно також і те, що, перебуваючи невідомо де, уродженка українського міста Кіцмань, так більше жодного разу нічого не сказала, не закликала свою величезну армію фанатів виходити на мітинги та протестувати проти війни.

Стало відомо, де знаходиться родина Ані Лорак: колишній чоловік співачки засвітив кадри з дочкою - today.ua

Ось уже два місяці невідомо, де знаходиться співачка. Однак її мовчання говорить про те, що вона планує повернутися в Росію і продовжити там жити і працювати. Тим часом її колишній чоловік, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу, всіляко підтримує Україну і навіть збирає гуманітарну допомогу.

З початку війни турок відлетів на свою батьківщину - до Туреччини, разом зі своєю нареченою та її дочкою. Вони насолоджуються чудовою погодою, часто проводять час із рідними Муратами. І ось, бізнесмен похвалився новими кадрами в Інстаграм-сторіз, розповівши, що до нього приїхала його дочка.

"Нарешті", - зазначив Мурат Налчаджиоглу про приїзд доньки, супроводжувавши публікацію емодзі у вигляді червоних сердець.

Стало відомо, де знаходиться родина Ані Лорак: колишній чоловік співачки засвітив кадри з дочкою Цілком імовірно, що до тата Софія приїхала не сама, а разом зі своєю зірковою матусею. Про це може судити те, що в кадр потрапив також їх пес Тошка. Раніше, коли дівчинка проводила час із татом, вона приїжджала до нього без вихованця.

Щобільше, у травні минулого року, стало відомо, що Ані Лорак з дочкою і колишнім чоловіком чудово провела час на розкішній яхті в Туреччині. Про це стало відомо після того, як Мурат опублікував фото доньки з яхти, та відповідними знімками у Мережі поділилася співачка.

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан поїхала з України та знайшла притулок в Уельсі.