Стало відомо, де під час війни ховається Ані Лорак

Українська співачка Ані Лорак, яка останні роки живе та працює в Росії, ось вже чотири місяці мовчить про війну. Невідомо, як їй вдається мовчки дивитися на те, як по її Батьківщині запускають ракети і скидають бомби. Коли деякі ЗМІ повідомляють, що виконавиця виїхала з РФ, інші стверджують, що вона тихо та мирно мешкає у своїх розкішних апартаментах у Підмосков'ї.

Стало відомо, де під час війни ховається Ані Лорак - today.ua

Мовчати про війну і не ризикувати своєю кар'єрою та становищем у Росії Ані Лорак, виявляється, порадив її добрий друг Філіп Кіркоров. Він запевнив виконавицю, що вона не повинна лізти в політику, щоб не втратити все, що має. І треба ж думати про дочку. Однак у той же час не промовчали Віра Брежнєва, чий чоловік і вона сама заробляють у РФ, та Світлана Лобода, та й багато безпосередньо російських артистів – Максим Галкін, Антон Макаревич, гурт "Ногу звело!" та інші.

ЗМІ повідомляють, що Ані Лорак знаходиться у своїх розкішних апартаментах на 145 квадратних метрів у котеджному містечку Московської області. Нерухомість, якою володіє зірка, оцінюється від 80 до 100 мільйонів рублів (від 44 до 55 мільйонів гривень).

Стало відомо, де під час війни ховається Ані ЛоракВ той самий час колишній чоловік Ані Лорак – турецький бізнесмен, який працював і жив у Києві, зараз зі своєю нареченою та падчеркою перебуває в Туреччині. При цьому Мурат підтримує Україну та навіть збирає гуманітарну допомогу.

Стало відомо, де під час війни ховається Ані Лорак Нещодавно донька Ані Лорак відзначала день народження. За традицією зіркова матуся влаштовує для спадкоємиці велике та галасливе свято. Невідомо, як пройшов цей день цього року – оскільки жодних фото до мережі не потрапили. Напередодні свого 11-річчя Софія приїжджала до батька до Стамбула, де вони чудово провели кілька днів разом. Чи приїжджала разом із дочкою співачка – невідомо.

Нагадаємо, Олександр Пономарьов похвалився рідкісним фото з 15-річним сином: "Гарний і мужній".