Стало відомо, хто став ініціатором розлучення Позитиву та кращої подруги Насті Каменських.

У квітні 2021 року стало відомо, що ексучасник гурту "Время та Стекло" розлучається з дружиною після 15 років стосунків. З'ясувалося, що до цього пара деякий час не жила разом, намагаючись налагодити стосунки, але спроби не мали успіху.

Стало відомо, хто став ініціатором розлучення Позитиву та кращої подруги Насті Каменських. - today.ua

Ексдружина Позитиву розповіла, хто ж насправді був ініціатором розлучення і чому. В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" бізнес-леді та найкраща подруга Насті Каменських розповіла, що це саме вона вирішила поставити крапку. Жодні спільні подорожі, побачення та спроби зберегти сім'ю не змінили її рішення.

"Не те, що я психанула, пішла і сказала: "Ідіть всі в баню, я царівна і хочу жити сама". Ні, звичайно. Це боляче, це складний переломний момент. Особливо коли я прийняла рішення, що потрібно відпускати один одного, щоб кожен був щасливий окремо, ось тоді був стан, коли ти почуваєшся на повному дні", - зауважила Аня Андрійчук.

Стало відомо, хто став ініціатором розлучення Позитиву та кращої подруги Насті Каменських. У Мережі навіть ходили чутки, що причиною розлучення стала інша жінка, що Позитив пішов від дружини через свою партнерку з шоу "Танці з зірками" Юлію Сахневич. Анна, коментуючи ці чутки, зізналася, що їм не вірить. У шоу-бізнесі постійно з'являються подібні чутки і вірити всім вона не збирається. До того ж якщо це й так, то зрада залишиться лише на совісті Позитиву.

Нагадаємо, Позитив був помічений в обіймах чудової незнайомки: з ким закрутив роман учасник гурту Mozgi.