Стало відомо, чому Ані Лорак не коментує війну в Україні

Українська співачка Ані Лорак, яка багато років живе та працює в Росії, дружить із Філіпом Кіркоровим та Сергієм Лазарєвим, стала розчаруванням для своїх українських шанувальників. Артистка вирішила ховатися і не говорити про війну, маючи намір відсидітися на двох стільцях. Стало відомо, хто дав зірці таку пораду.

Стало відомо, чому Ані Лорак не коментує війну в Україні - today.ua

Українська ведуча Катя Осадча, яка з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну веде інформаційну війну, зазначила, що вона вже не має надії на те, що українські артисти, на зразок Регіни Тодоренко та Ані Лорак, перестануть мовчати про те, що відбувається. Щобільше, вже точно їм не вдасться відмитися від цієї ганьби і будь-коли завоювати повагу та любов українців.

За словами Каті Осадчої, українська зірка Кароліна Куєк, уродженка міста Кіцмань, мати якої жила в Києві на момент бомбардування столиці, відоміша як Ані Лорак, вирішила мовчати про війну за порадою свого добре друга.

"Може, це на рівні чуток, але мовчати Ані Лорак порадив Філіп Кіркоров, мовляв, вони там зі своєю війною розберуться, а в тебе ж кар'єра! Думаю, після нашої Перемоги все стане ясно", - заявила Катя Осадча.

Також ведуча шоу "Світське життя" впевнена, що у цих зірок-мовчунів потрібно відбирати українські паспорти. Стало відомо, чому Ані Лорак не коментує війну в Україні

"Мені важко навіть зрозуміти, як люди так можуть робити. Я багато про це думала, обмірковувала, які можуть бути причини такої поведінки. Кар'єра в Росії, в Україні – війна, повертатися нікуди? Мовчать, бо думають, що Росія захопить Україну, і вони повернуться до України зірками?" – запитала ведуча.

Нагадаємо, Слава Камінська виправдала Ані Лорак, яка мовчить про війну: "Кому це треба".