Стало відомо, чому Настя Каменських набрала вагу

Настя Каменських все життя бореться із зайвою вагою через спадковість і конституцію тіла. Заради красивого худого тіла зірці доводилося прокидатися о 6-й ранку на пробіжку і тренування, а також відмовляти собі практично у всіх улюблених продуктах.

Стало відомо, чому Настя Каменських набрала вагу - today.ua

На сьогоднішній час українська виконавиця навчилася любити себе такою, якою вона є, не звертати уваги на уїдливі коментарі. Вона все ще намагається тримати себе в нормі, але не вдається у крайності.

Проте кілька років тому зірка мала такий період, коли вона дуже сильно погладшала. Днями мама Насті Каменських розповіла чому співачка набрала зайву вагу. В інтерв'ю Лідія Каменських розповіла, що проблеми були пов'язані з ненормованим робочим днем, постійними гастролями, недосипанням та фастфудом.

"Весь час на цих гастролях, поїсти - схопила десь фастфуд, накопичилося. Нервові моменти були. І у неї з цим був трохи перебір. Вона хвилювалася сильно, переживала. І я переживала. І одного разу вона сказала: "Все, вистачить". Дуже сильно спорт їй допоміг", - зазначила мати Насті Каменських.

Стало відомо, чому Настя Каменських набрала вагу Зараз співачка виглядає чудово, при цьому вирізняючись пишними апетитними формами. Цікаво й те, що, змінивши ставлення до себе, під її фотографіями з'явилося менше злісних коментарів. Стало відомо, чому Настя Каменських набрала вагу Нагадаємо, Настя Каменських показала архівне фото у купальнику, на якому їй 18 років.