Стало відомо, чому Сергій Бабкін відмовився виконувати хіт Зіброва на День Незалежності

Павло Зібров був ображений до глибини душі, коли його не запросили виступати на День Незалежності України з його хітом "Хрещатик". Відомий український артист повинен був виступити разом з іншими зірками в Маріїнському парку.

Стало відомо, чому Сергій Бабкін відмовився виконувати хіт Зіброва на День Незалежності - today.ua

За словами дружини Народного артиста, вони спеціально нічого не планували на цей день, оскільки готувалися до виступу в столиці. З'ясувалося, що Павла Зіброва не включили в список артистів, бо він конфліктна людина, та й взагалі, в концерті візьмуть участь тільки кращі з кращих.

Замість цього режисер заходу Катя Царик вирішила віддати пісню Зіброва іншому співакові - харківському музикантові Сергію Бабкіну. Коли про це дізнався Павло Миколайович, він зателефонував своєму колезі і чисто по-людськи попросив не виконувати його пісню. На щастя, учасник групи 5'Nizza вчинив благородно і погодився з артистом.

У конфлікт втрутилася Анастасія Приходько, яка теж не опинилася в числі "кращих з кращих". Артистка обурилася, що Павла Зіброва визнали неугодним.

"За яким критерієм і хто вирішував, хто краще? Люди, які ще не народилися, коли Павло Зібров вже вносив свій внесок в історію, а зараз вирішують, що Паша "не найкращий"? Або його композиція "Хрещатик" не відноситься до золотих хітів України? Наприклад, у мене є питання до ряду артистів в списку і хочеться запитати, що вони там роблять?" - обурилася артистка.


Також вона підкреслила несправедливість, що Зіброва на концерті не буде, зате інші артисти, які виступали і продовжують виступати в Росії, опинилися в списку гідних.

Нагадаємо, стало відомо, чому багато українських артистів відмовляються виступати на концерті до Дня Незалежності.