Стало відомо, скільки Надя Дорофєєва та Дантес витратили на відпустку на Балі

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес три тижні провели у відпустці на Балі у селі Чангу, де знімали розкішну віллу з власним басейном. Також зірки подорожували по острову, відвідували парки й монастирі, та насолоджувалися місцевою кухнею. Стало відомо, які розцінки зараз в одній з найпопулярніших туристичних точок світу.

Стало відомо, скільки Надя Дорофєєва та Дантес витратили на відпустку на Балі - today.ua

«Що почім на Балі?», - зазначив в публікації Володимир Дантес.

Чоловік Наді Дорофєєвої розповів, у скільки обійдеться житло на Балі, їжа і транспорт.

За словами українського співака, в зв'язку з пандемією коронавірусу, острів закрили майже відразу після того, як Надя і Вова прилетіли на Балі. Якраз після цього ціни на вілли впали в середньому на 60-70%. Оренда будинку, яка раніше коштувала 1500-2000 доларів, на той момент впала до 500 доларів на місяць.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dantes (@vladimirdantes)

Що стосується харчування в місцевих кафе і ресторанах? У популярних балійских закладах цінник приблизно такий же, як і в Києві. Середній чек на чотирьох осіб становив 70 доларів. Бували дні, коли Надя Дорофєєва та Дантес з друзями «шикували», і замовляли багато їжі - тоді цінник доходив і до 150 доларів.

«До речі, їли ми максимум 2 рази на день. На спеці їсти не хочеться і постійно тягаєшь фрукти. А вони там дуууже дешеві і ситні», - зазначив співак.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Пересувалися по острову Дантес і Дорофєєва на мопеді, оренда якого на місяць склала 125 доларів. За словами виконавці, за три тижні він заправив три повних баки - загалом на суму 12 доларів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

"Загалом! Прилітайте - не пошкодуєте! Коли Балі відкриють, звичайно», - уклав артист.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва розповіла, як посварилася з Дантесом через гроші.