Стало відомо, скільки Світлана Лобода заробляла у Росії до початку війни

Автор: Анастасия Березовская

Українська співачка Світлана Лобода втратила величезний заробіток у Росії, прийнявши рішення залишити країну та висловити свою солідарність та підтримку Україні. Артистка перебралася в Європу, розуміючи, що зворотного шляху в неї може і не бути, і втратила джерело заробітку в РФ.

Стало відомо, скільки Світлана Лобода заробляла у Росії до початку війни - today.ua

Російський концертний директор Леонід Дзюник та багато інших працівників сфери шоу-бізнесу обурюються після від'їзду з Росії деяких українських зірок. Вони впевнені, що всі ці співачки "на колінах вимелюватимуть прощення", розуміючи, якого прибутку втратили.

За словами Дзюника, Світлана Лобода заробляла за один виступ у РФ 75 тисяч євро, тобто 2,4 мільйона гривень. Один тільки райдер на харчування у виконавиці становив 800 тисяч рублів – майже 400 тисяч гривень.

"І вона ще образливо висловлюється на адресу Росії. Ти тут знайшла все, що можна було. Вона має на колінах вимолювати його (прощення – примітка Редактора). Усі вже починають повертатися", - заявив концертний директор.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від LOBODA (@lobodaofficial)

Ті самі "образливі висловлювання на адресу Росії", про які говорить Дзюник, це підтримка Світланою Лободою своєї країни, на яку рано-вранці, як фашистська Німеччина, РФ завдала ракетного удару. За 100 днів війни російські окупанти вбили величезну кількість мирних громадян, жінок та дітей, влаштували звірства у Бучі, стерли з лиця землі місто Маріуполь та багато інших.

А слова про "всі вже починають повертатися" взагалі не зрозуміло про кого сказано.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від LOBODA (@lobodaofficial)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Світлана Лобода ухвалила непросте, але правильне рішення, як і Віра Брежнєва. Українські артистки можуть втратити все, але тільки не своє обличчя та пошану земляків. Чого не скажеш про мовчання Ані Лорак. До того ж що Лобода, що Брежнєва часто виступали в ОАЕ та європейських містах, тож без роботи вони точно не залишаться.

Нагадаємо, Тіна Кароль у білизняній сукні підкреслила вади фігури – "рятувальне коло".