Старість не радість: у Мережі з'явилися фото Дженніфер Лопес та Бена Аффлека без обробки

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек стали однією з найбільш обговорюваних пар у світі. Шанувальники Бенніфер тріумфують возз'єднанню улюбленої пари 00-х. Кожен їхній вихід широко обговорюється публікою, а фанати дивуються, як акторам вдалося так добре зберегтися. А чи вдалося насправді? У Мережі показали фото закоханих без фотошопу та обробки.

Старість не радість: у Мережі з'явилися фото Дженніфер Лопес та Бена Аффлека без обробки - today.ua

Днями обговорювана пара Голлівуду потрапила в об'єктиви папараці. Закоханих сфотографували в аеропорту Лос-Анджелеса, напередодні American Music Awards, де Джей Ло виступила у всій красі. На сцені зірка з'явилася у розкішній сукні та з вуалеткою на голові. Вона виглядала дуже свіжою, але на знімках папараці цього не скажеш.

На обличчі актриси був відсутній макіяж, вона виглядала дуже втомленою. В очі одразу кидаються глибокі зморшки на її обличчі та в'яла шкіра на шиї, що не побачити в Інстаграмі співачки, навіть на знімках без макіяжу. Старість не радість: у Мережі з'явилися фото Дженніфер Лопес та Бена Аффлека без обробки Звичайно, виглядає у свої 52 роки артистка розкішно і їй можуть позаздрити багато жінок, проте вона не відрізняється чимось особливим – вона така сама, як і всі. Дива не існує, і без операцій та ботоксу зберегти ідеально молоду шкіру неможливо. А в гонитві за ідеальним зовнішнім виглядом можна втратити свою індивідуальність. Старість не радість: у Мережі з'явилися фото Дженніфер Лопес та Бена Аффлека без обробки Нагадаємо, 52-річна Дженніфер Лопес у сукні з корсетом та вуалетці показала ідеальне весільне вбрання.