Старша дочка Лілії Ребрик зробила ультрамодну зачіску

Ліля Ребрик ні в чому не відмовляє своїм дітям, і дозволяє їм розвиватися і проявляти себе саме так, як захочуть її дочки. У Мережі з'явилися фото 9-річної Діани, яка зробила ультрамодну в 2021 році зачіску.

Старша дочка Лілії Ребрик зробила ультрамодну зачіску - today.ua

Старша дочка відомої української ведучої постала в кадрі з тонкими афрокосами, в які вплетений темно-синій і ліловий канекалон. Як відомо, косички в цьому році опинилися на піку популярності. Їх в своєму модному показі використав навіть бренд Dior, а цього літа їх приміряла Ріанна, Тіна Кунаки і Хейлі Болдуїн.

Фотографіями з новою зачіскою Діана поділилася в особистому акаунті в Інстаграм, поцікавившись у підписників, як їм її образ.

"Красиво. Але у тебе гарне своє волосся, не варто його псувати", "Круто", "Дуже красиво", "Така класна геометрія в плетінні, і колірна гамма дуже і дуже красива", "Неймовірна красуня", "Батьківська гордість" , "Прикольно", "Тобі личить фіолетовий колір", "Неймовірно красива і талановита", - пишуть фоловери.

У звичайному житті старша дочка Лілії Ребрик чарівна блондинка, яка носить довжину волосся трохи нижче лопаток і зачаровує шанувальників своєї зіркової мами красою і чарівністю.

View this post on Instagram

Публікація від Діана Діка (@diana_wild_dyka)

Нагадаємо, Лілія Ребрик показала свою підрослу красуню-дочку - 3-річна Поліна зростає копією батька.