Стилісти назвали чотири наймодніші літні зачіски 2021 року

Автор: Анастасия Березовская

Залишився ще один місяць літа, щоб здивувати всіх на пляжі новою стильною зачіскою. І якщо ви все ще думаєте, то пора вже переходити до дій. Пропонуємо вам дізнатися, які чотири стрижки визнані наймоднішими у 2021 році.

Стилісти назвали чотири наймодніші літні зачіски 2021 року - today.ua

Каскад в дусі 70-х

Стилісти назвали чотири наймодніші літні зачіски 2021 року Образи Бріжит Бардо і Мішель Мерсьє приходять в голову, коли ми думаємо про стильні зачіски 70-х років. Ці дівчата були чудові і зводили з розуму чоловіків. Мода циклічна, а тому не дивно, що каскад знову вітають з розпростертими обіймами.

Чілка

Стилісти назвали чотири наймодніші літні зачіски 2021 року Чілки стали хітом 2021 року. У свій час всі були схиблені на укороченій бейбі-чілці, а зараз повернулися до класики. Урізноманітнити зачіску допоможе рівна або коса чілка, яким немає рівних.

Піксі

Стилісти назвали чотири наймодніші літні зачіски 2021 року Немає нічого кращого для спекотного літа, ніж коротка стрижка. Зачіска піксі в залежності від виду дозволить підкреслити найкрасивіші риси обличчя.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Більшість українців будуть виходити на пенсію у 65 років

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Боб

Стилісти назвали чотири наймодніші літні зачіски 2021 року Класика жанру, яка ніколи не вийде з моди. Боб підійде як для гладкого, так і для кучерявого волосся. Він може бути довгим, а може бути укороченим, з чілкою або без - обирайте на свій розсуд.

Пропонуємо вам також дізнатися про п'ять найкрасивіших літніх укладок для волосся середньої довжини всього за 10 хвилин.