Стилісти назвали зачіски, які допоможуть виглядати молодше

За допомогою вдало підібраної стрижки і кольору волосся можна візуально відняти у себе кілька десятків років. Стилісти назвали найбільш вдалі зачіски, які допоможуть виглядати молодше.

Стилісти назвали зачіски, які допоможуть виглядати молодше - today.ua

Чілка-шторка

Довгий час австралійська актриса Марго Роббі стикалася з хейтом щодо свого зовнішнього вигляду. Молоду актрису звинувачували в тому, що вона виглядає значно старше за свій вік. За допомогою зірка звернулася до стиліста, який порекомендував їй нову стрижку. На червоній доріжці премії "Оскар 2021" артистка вразила всіх наповал. Завдяки чілці-шторці вона стала ніби на 10 років молодшою. Стилісти назвали зачіски, які допоможуть виглядати молодше Величезний плюс такої стрижки в тому, що вона підходить до будь-якого типу волосся і форми обличчя. Її можна всіляко укладати: залишати прямою, зачісувати набік і закручувати. Стилісти назвали зачіски, які допоможуть виглядати молодше Стилісти радять власницям жирного типу шкіри доглядати за чілкою-шторкою за допомогою сухого шампуню, який сповільнить процес забруднення волосся. Однак також варто пам'ятати і про те, що через парниковий ефект на лобі через чілку можуть утворюватися висипання.

Пасма у обличчя

Випущені пасма у обличчя були трендом початку 90-х років. На сьогоднішній час мода на таку зачіску знову повернулася. Стилісти назвали зачіски, які допоможуть виглядати молодше Зробити її максимально просто: зав'язавши хвіст, пучок або косичку, витягніть кілька передніх локонів. Їх теж краще укладати за допомогою сухого шампуню або пудри. Тонкі пасма загострять риси обличчя, а товсті зроблять його м'якше. Стилісти назвали зачіски, які допоможуть виглядати молодше Нагадаємо, названа зачіска, яка стала головним трендом 2021 року в TikTok.