Стилісти назвали стильну стрижку 2021 року, що усім личить

При виборі стрижки варто відштовхуватися не від трендів, які нам диктують, а від індивідуальних особливостей. Але як же здорово, коли зачіска, яка личить абсолютно всім, є писком моди.

Стилісти назвали стильну стрижку 2021 року, що усім личить - today.ua

Дійсно, існує кілька стрижок, які підходять абсолютно всім незалежно від форми обличчя, густоти волосся і віку. І це, звичайно ж, боб.

На сьогоднішній час в моді blunt bob, який грубо можна перевести як «тупий боб». Його головна особливість - густі нефіліровані кінці, які роблять волосся візуально густіше, дозволяє простіше укладати волосся і надає додатковий об'єм. Стилісти назвали стильну стрижку 2021 року, що усім личить Таку зачіску на собі приміряли вже багато знаменитостей, включаючи Кайю Гербер, Шарліз Терон, Люсі Бойтон і Мішель Вільямс. Стилісти назвали стильну стрижку 2021 року, що усім личить Боб не примхливий в укладанні: досить скористатися феном і круглим гребінцем, або на напівсухе волосся накрутити бігуді на липучках. Звичайно ж, можна трохи закрутити волосся, зробивши природні локони: в такому випадку зачіска якомога довше буде виглядати доглянутою.

Пропонуємо вам також дізнатися, яке фарбування названо самим стильним у 2021 році.

ДЖЕРЕЛОcosmo.com.ua