Стилісти назвали наймодніші зачіски, які не вимагають постійного догляду

Мода на зачіски змінюється не так швидко, як раніше. Як в одязі, так і в hair-тенденції нові тренди закріплюються надовго і навіть потрапляють в базу. Стилісти назвали найкращі зачіски 2021 року, які не вимагають постійного догляду. З такими стрижками можна далеко відкласти час наступного візиту в салон і не мучаться з укладкою.

Стилісти назвали наймодніші зачіски, які не вимагають постійного догляду - today.ua

Конічна стрижка

Короткі конічні стрижки знову увійшли в моду. Мало того, що на їх укладку не знадобитися багато часу, стиль непідвладний часу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від alyssa coscarelli (@alyssainthecity)

Боб

Універсальна зачіска, яка в залежності від форми тільки прикрасить свою володарку. Класичний боб, який закінчується на лінії щелепи і має рівний зріз, не підійде власницям квадратного і довгого обличчя. Їм більше підійде градуйований боб. Пом'якшити незграбні риси обличчя можна за допомогою подовженого бобу, який закінчується на середині шиї чи на лінії плечей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Anya Taylor-Joy (@anyataylorjoy)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lily Collins (@lilyjcollins)

Багатошарова зачіска

Багатошарова стрижка відмінно виглядає на довгому і середньому волоссі. Якщо у вас густе волосся, то за допомогою багатошаровості можна прорідити шевелюру, а якщо тонкі - то додати об'єму.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nikki Lee | Hairstylist (@ nikkilee901)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Rosie HW (@rosiehw)

Пропонуємо вам також дізнатися про кращі зачіски на останній дзвоник 2021. Як зробити модну укладку за 30 хвилин своїми руками.