Стильна штучка: Ані Лорак здивувала зухвалим молодіжним нарядом

Ані Лорак збирає компліменти від своїх шанувальників. Зірка похвалилася своїм новим образом, який привів публіку в захват. 42-річна співачка досі виглядає як дівчинка, підбираючи дуже сучасне і стильне вбрання.

Стильна штучка: Ані Лорак здивувала зухвалим молодіжним нарядом - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська артистка опублікувала нове фото в Інстаграм. У кадрі зірка з'явилася в стильних графітових джинсах з високою посадкою і розрізом на нозі, футболці з принтом, трендовом бомбері, масивних грубих черевиках. Її образ завершує панама, сонцезахисні окуляри і масивна сумка-шоппер. Виглядає Ані Лорак дуже стильно, зібравши в своєму образі майже всі тренди весни 2021.

Зовнішній вигляд артистки оцінили її підписники:

«Дуже гарні фотографії», «Красуня», «Розкішна, неповторна ДІВА!», «Незвичайна красуня)))», «Яка красуня», «Ви - наша найбільша неймовірна краса !!»

У підписі до публікації успішна співачка торкнулася дуже важливу тему - вихід нової композиції, якою Ані Лорак вже дуже заінтригувала своїх підписників.

«Мої дорогі, чекаєте нову пісню? Скоро поділюся новинами. Ох ... Готуємо для вас неймовірну красу ... », - порадувала публіку зірка.

Нагадаємо, Ані Лорак приголомшила фанатів появою на публіці разом з колишнім чоловіком. Ексзакохані сходили на вечірку, присвячену дню народження дочки Філіпа Кіркорова. За словами очевидців, парочка проявляла один до одного масу уваги, вони обнімалися і веселилися . Чутки про возз'єднання Кароліни та Мурата з'явилися давно, тим більше що бізнесмен розлучився зі своєю молодою коханою з Києва.