“Страшно, що буде далі“: дочка Олі Полякової в мінісукні і з ельфійськими вухами нарвалася на критику

Старша дочка Олі Полякової останнім часом дуже змінилася. Пубертатний період видався для неї нелегким, враховуючи, що Маша постійно стикається з хейтом. З милої дівчинки вона перетворилася в зухвалу бунтарку, яка самовиражається в дуже несподіваних образах.

“Страшно, що буде далі“: дочка Олі Полякової в мінісукні і з ельфійськими вухами нарвалася на критику - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Маша Полякова опублікувала нове фото. У кадрі старша дочка Олі Полякової позує в повністю чорному нарди: мініплатті, довгому плащі, портупеї і лакованих черевиках. Її образ завершила цікава зачіска з тонкими косичками, ретро окуляри і ельфійські вуха.

"Особисто я себе вже не уявляю без ельфійських вушок, а ви колись вживались в свій образ на стільки?" - зазначила вона в публікації.

Думки підписників розділилися: хтось писав їй компліменти, а інші зовсім не зрозуміли самовираження юної дівчини. Подібні фотографії викликають хвилю хейту на адресу дочки Олі Полякової, але Маша не кидає своїх захоплень і одягається так, як їй подобається.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Maria Polyakova (@mashapolyakova)

"Ахаха. Не те, щоб я засуджував, мені то все одно, і тільки смішно. І скажіть ще хтось, що "ельфійські вушка" це - Самовираження ... Питання: що ж ця дівчина, "само-висловлює", "Жесть", "Кошмар! Коли розум прийде? Тобі вже 16", "Перевершила навіть маму ........ Навіть страшно уявити, що буде далі", "Боже, яка дурепа зростає", "Самовираження, м'яко кажучи, специфічне", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, дочка Олі Полякової показала своїх друзів: "Парад фріків".