“Страшно та токсично“: Ксенія Мішина назвала причину розставання з Еллертом

Причина розставання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта досі залишається цілковитою загадкою. Щобільше, раніше на своєму розриві пара зробила гарний піар-хід і тепер мало хто вірить їм на сто відсотків. Але все ж таки українська актриса зробила заяву, що цього разу все точно скінчено, але вдаватися в подробиці не стала. До недавнього часу.

“Страшно та токсично“: Ксенія Мішина назвала причину розставання з Еллертом - today.ua

Зірка серіалу "Фортечна" взяла участь у шоу Олександра Дурнєва, в рамках якого розповіла трохи про своє життя. Звичайно ж, ведучий не зміг проігнорувати розставання екс-"Холостячки" та переможця романтичного проєкту. Дурнєв поцікавився у Мишиної, чи остаточно її роман з Еллертом завершено, на що вона відповіла чітко, що "так".

Також зірка натякнула на те, що могло стати причиною їхнього розриву. Йшлося про токсичність і аб'юз. Варто зазначити, що у таких відносинах Ксенія Мішина вже перебувала з батьком своєї дитини. Коли Дурнєв згадав про нещодавню поїздку Саші та Ксюші до Буковеля, де вони радісно каталися на санях та постили відео в соцмережі, Мішина відповіла:

"Так, каталися, прикольно ... Я просто люблю все, що страшно. Все, що страшно і токсично ... Все, що аб'юзивно - я люблю, але на якийсь час, потім все".

“Страшно та токсично“: Ксенія Мішина назвала причину розставання з Еллертом Мабуть, з боку Олександра Еллерта, який позиціонує себе простим, веселим та легким у спілкуванні хлопцем, були неналежні дії, які зачіпали та утискали актрису. Також Ксенія Мішина наголосила, що вже ніщо не зможе змусити її повернутися до нього, ні романтичний жест із вертольотом та свічками, який гуморист влаштував їй раніше цього року, ні щось інше.

Нагадаємо, Ксенія Мішина порадувала знімком у бікіні після розставання з Олександром Еллертом: "Стала розкутою".