Стрижка як у Матільди з “Леона“ - найстильніша зачіска 2021 року

На щастя, на сьогоднішній час все, що входить або повертається в моду, залишається з нами назавжди. Модною можна назвати практично будь-яку зачіску, і лише час від часу якась із них стає трендовою, а після знову відправляється в ряди вічної класики. Кроп-боб став таким в цьому році. Стрижка як у Матільди з "Леона" підійде абсолютно всім дівчатам і для будь-якого волосся.

Стрижка як у Матільди з “Леона“ - найстильніша зачіска 2021 року - today.ua

Боб вже давно заслужив своє місце в світі фешн-образів. Різні його варіації полюбилися величезній кількості жінок по всьому світу, включаючи знаменитостей.

А ось кроп-боб заслужив свою найбільшу популярність і назавжди увійшов в моду після того, як вийшов фільм Люка Бессона "Леон". Головну роль в картині зіграла маленька Наталі Портман, яка носила якраз-таки цей чарівний французький боб. Її образ став культовим, а цю зачіску продовжують носити ось вже майже 30 років. Стрижка як у Матільди з “Леона“ - найстильніша зачіска 2021 року Носити таку стрижку можна і як ідеально уложеною - волосок до волоска, так і спеціально недбалою у французькому стилі. Стрижка як у Матільди з “Леона“ - найстильніша зачіска 2021 року Кроп-боб зазвичай має довжину вище лінії щелепи, а також скорочену чілку. Така зачіска акцентує увагу на губи, дозволяє візуально подовжити шию і підкреслити вилиці. Вдало така стрижка буде виглядати не тільки на рівному слухняному волоссі, але і на кучерявому.

Пропонуємо вам також дізнатися три найбільш ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 року.

ДЖЕРЕЛОkaravan.ua