Стрижка каскад-метелик: в моду увійшов новий варіант знаменитої зачіски

Стрижка каскад завоювала світ на початку 2000-х роках. З тих пір зачіска з моди не виходила, замість цього вона набувала все нові варіації і версії. Восени 2021 року на піку популярності буде стрижка каскад-метелик - незвичайний і оригінальний варіант однієї з найбільш трендових зачісок в світі.

Стрижка каскад-метелик: в моду увійшов новий варіант знаменитої зачіски - today.ua

Жіноча стрижка каскад-метелик виглядає дуже красиво на довгому волоссі і пасмах середньої довжини. Така зачіска не вимагає особливого догляду і укладання, головне, щоб волосся було чистим і розчесаним.

За словами стилістів, стрижка придбала романтичну назву "метелик" оскільки локони біля обличчя нагадують крила прекрасної комахи. До слова, ця багатошарова стрижка відмінно підходить і власницям короткого волосся. Стрижка каскад-метелик: в моду увійшов новий варіант знаменитої зачіски Автор нової техніки створення жіночої стрижки каскад-метелик - відомий стиліст Biolage Санні Брук. Стрижка каскад-метелик дозволяє кардинально міняти зачіски в будь-який час доби.

Наприклад, вранці ви можете просто розчесати своє волосся і сміливо йти на роботу або навчання. А ввечері за допомогою невидимок можна зробити коротку об'ємну зачіску, сховавши кінчики волосся під "крила метелика". Стрижка каскад-метелик: в моду увійшов новий варіант знаменитої зачіски Дізнайтеся також, які варіанти стрижки паж знову входять в моду. Як зачіска 80-х перетворює сучасних модниць в привабливих красунь?