Стрижка принцеси Діани стане наймоднішою зачіскою 2022 року: фото прикладів

Принцеса Діана була законодавицею моди і трендів свого часу і залишається такою досі, попри те, що трагічно загинула 24 роки тому. Напередодні виходу фільму "Спенсер: Таємниця принцеси Діани" стрижка, яку носила Леді Ді двадцять з гаком років тому, знову повернулася в моду.

Стрижка принцеси Діани стане наймоднішою зачіскою 2022 року: фото прикладів - today.ua

Заведено вважати, що краса жінки безпосередньо залежить від довжини її волосся. За деякими результатами досліджень, чоловікам найбільше подобаються дівчата з довгим волоссям. Але принцеса Діана довела, що сила впливати на людей не в зовнішності і не довжині локонів, а в силі характеру, доброті і чуйності. Леді Ді копіювали і продовжують копіювати мільйони жінок. Вона ввела кілька цікавих прийомів в одязі, не боялася вдягнути джинси і коротко стригтися. Її знаменита стрижка боб-каре впевнено входить в моду кожен сезон, або навіть можна сказати, ніколи не виходить з моди, а просто періодами набуває особливої популярності.

Починаючи з осені цього року, боб-каре стало наймоднішою стрижкою. "Сучасний боб Діани" відрізняється глибоким бічним проділом і багатошаровістю, і може бути абсолютно різної довжини - ультракороткою або нижче плечей. Стрижка принцеси Діани стане наймоднішою зачіскою 2022 року: фото прикладів Стрижка боб-каре дозволяє експериментувати з укладанням. Локони можна за допомогою круглого гребінця завернути всередину, а можна в протилежну сторону. Залежно від текстури волосся і зрізу, боб-каре може бути геометричним і форменним, а може бути динамічним і повітряним. Стрижка принцеси Діани стане наймоднішою зачіскою 2022 року: фото прикладівСтрижка принцеси Діани стане наймоднішою зачіскою 2022 року: фото прикладів З огляду на моду на природність, найпростіше створити ефект натуральної укладки. Для цього достатньо вимите волосся підсушити мимоволі феном і дати йому висохнути природним шляхом. Не забувайте використовувати термозахист і масло для волосся. Стрижка принцеси Діани стане наймоднішою зачіскою 2022 року: фото прикладів Свято Хелловін вже близько. Пропонуємо вам п'ять кращих ідей зачісок на найстрашніший день в році, які легко зробити своїми руками.