Стрижки для тонкого та ослабленого волосся, які надають обсягу і пишності

Правильно підібрана стрижка дозволить надати волоссю пишності та обсягу, поліпшити зовнішній вигляд і виглядати молодше на декілька років.

Стрижки для тонкого та ослабленого волосся, які надають обсягу і пишності - today.ua

Для короткого волосся ідеально підійде укорочений боб-каре. Така стрижка може бути з чубком або без, в залежності від особистих уподобань. Зачіска додає об'єму волоссю і надає шарму жінкам будь-якого віку.

Каре з рваними кінчиками - ця стрижка додасть будь-якій жінці чарівності і пустотливої грайливості. Зачіска буде ідеальною для власниць кучерявого волосся, робити її можна як на середнє, так і на довге волосся.

Багатьом жінкам відмінно підходять ультракороткі стрижки, об'ємний піксі в цьому випадку буде ідеальним варіантом. Така зачіска завжди виглядає об'ємно, навіть на ослабленому та тонкому волоссі. Стрижки для тонкого та ослабленого волосся, які надають обсягу і пишності Не варто також забувати, що стрижка піксі може бути і подовженою. Така зачіска теж додасть пишності та об'єму волоссю, але ще і виглядає більш жіночно і витончено.

Стрижка каскад складається з міріади підстрижених "драбинкою" пасом, які не вимагають укладання і завжди виглядають дуже виграшно на будь-якій довжині волосся.

Дізнайтеся також, які модні французькі стрижки не вимагають укладання і завжди виглядають розкішно.