Сухий шампунь у домашніх умовах: як вимити голову без води

У житті можуть траплятися ситуації, коли немає доступу до найзвичніших благ цивілізації. Наприклад, коли немає води, а вимити волосся потрібно терміново. На допомогу прийдуть забуті секрети наших бабусь.

Сухий шампунь у домашніх умовах: як вимити голову без води - today.ua

Чудовою заміною магазинного сухого шампуню може стати звичайна харчова сода. Нанесіть трохи сухого засобу на шкіру голови, рівномірно розподіліть волосся і залиште на 10 хвилин. Потім ретельно розчешіть волосся, щоб прибрати залишки соди, які вбрали жир і бруд.

Також можна в рівних пропорціях змішати крохмаль (кукурудзяний або картопляний) із харчовою содою. Нанесіть засіб на прикореневу зону, а через п'ять хвилин вичешіть гребінцем з частими зубами. Сухий шампунь у домашніх умовах: як вимити голову без води Відмінний сухий шампунь виходить із вівсяних пластівців. Подрібніть крупу в кавомолці до муки, змішайте з трьома краплями ефірної олії чайного дерева. Спосіб застосування: розподіліть засіб по шкірі голови, через 10 хвилин вичешіть гребенем.

Какао-порошок, який широко застосовується в кулінарії, може за необхідності замінити покупний сухий шампунь. Використовуйте його так само, як харчову соду.

Дізнайтеся також, як доглядати волосся, щоб рідше мити голову під час війни.