“Весілля буде“: Ірина Білик готується знову піти під вінець

Ірина Білик фактично була заміжня п'ять разів і лише з одним зі своїх чоловіків офіційно в шлюбі. Відносини з фотографом Асланом Ахмадовим закінчилися в квітні 2021 року, коли співачка офіційно подала на розлучення. Минуло якихось пів року, і артистка заговорила про нове весілля.

“Весілля буде“: Ірина Білик готується знову піти під вінець - today.ua

В інтерв'ю програмі ЖВЛ успішна українська співачка, з чийого бурхливого особистого життя можна написати цілий роман, зізналася, що все ще не втратила віру в любов. Більш того, Ірина Білик пообіцяла, що в недалекому майбутньому у неї буде ще весілля.

"Я хочу сказати всій Україні, що весілля буде в моєму житті обов'язково. Тим більше, я хочу таке несподіване весілля, і щоб воно було дуже веселим. Я запрошу всіх-всіх зірок і всіх, кого я поважаю і люблю тут на українській сцені. Але поки немає обранця. Коли він з'явиться - я всім скажу", - зазначила Ірина Білик.

Також співачка розкрила причину, чому насправді розлучилася з Асланом. Спочатку вона говорила, що справа в відстані. Вона живе в Києві, а її ексчоловік жив в Москві, рідко приїжджав, навіть не бачився по кілька місяців з сином. Однак справжня причина була не менше прозаїчною. “Весілля буде“: Ірина Білик готується знову піти під вінець

"Так воно в житті буває: поживеш з людиною п'ять-десять років і ти вже інший, і чоловік трошки інший. Може тому і розлучаються люди, тому що не можуть утримати ось це перше відчуття, перші моменти, - зазначила виконавиця. - Я помітила , що коли ми з ним познайомилися, я була така тендітна, спокійна і виконувала все, що він мені пропонував. А коли ми розлучалися і знімали цей кліп, то я була примхлива".

Нагадаємо, Ірина Білик зізналася, що може не стати бабусею: "Мені ніколи сидіти з онуками".