Весільні зачіски 2021: модні тенденції і способи укладання волосся

Весільна зачіска нареченої повинна бути ефектною, але в той же час вишуканою і зручною. В 2021-му році в моді природність, що дуже до речі, оскільки зі святковим укладанням доведеться проходити весь день, такого навантаження не витримає складна і громіздка зачіска.

Весільні зачіски 2021: модні тенденції і способи укладання волосся - today.ua

Образ на весілля експерти рекомендують продумати заздалегідь, враховуючи всі нюанси. Якщо ви плануєте в найважливіший день у своєму житті стрибати з парашутом, то ваша зачіска повинна залишитися незмінною. Які ж укладання будуть в моді в 2021-му році?

1. Зачіска на весілля - романтична

Весільні зачіски 2021: модні тенденції і способи укладання волосся Мабуть, це найпростіша укладка з усіх можливих, модні дизайнери вважають, що наречена в такому образі буде виглядати природно, романтично і ніжно. Вимийте вранці голову з розгладжуючим шампунем і бальзамом, висушіть волосся феном, а розпушені пасма укладіть праскою для вирівнювання пасм.

2. Весільна зачіска - ефектна

Весільні зачіски 2021: модні тенденції і способи укладання волосся Дане укладання нічого складного собою не представляє, але виглядає ефектно і привабливо. Накрутіть волосся на великі бігуді, за допомогою мусу або лаку створіть прикореневий об'єм. Готово!

3. Весільне укладання - зі шпилькою під фату

Весільні зачіски 2021: модні тенденції і способи укладання волосся Ця зачіска дозволить надіти фату, а потім її зняти, при цьому, волосся буде виглядати ідеально. Завиті плойкою або за допомогою бігуді пасма слід скріпити на потилиці красивою шпилькою.

Дізнайтеся також, які зачіски будуть в тренді в 2021-му році. У моду повертається чубчик і асиметрична стрижка.