Світлана Лобода залишилася без продюсера після ганебного інциденту

Автор: Анастасия Березовская

Великою несподіванкою для фанатів стала новина про те, що Світлана Лобода і Нателла Крапівіна, яка була її продюсером протягом 11 років, більше не співпрацюють. Причиною став неприємний інцидент, фігурантом якого виявилася менеджер виконавиці.

Світлана Лобода залишилася без продюсера після ганебного інциденту - today.ua

В особистому акаунті в соціальних мережах бізнесменша заявила, що більше не хоче мати ніякого відношення до шоу-бізнесу:

"Все нескінченне кінець свій знаходить. З сьогоднішнього дня я більше не є продюсеркою Світлани Лободи і не хочу мати ніякого відношення до шоу-бізнесу", - зазначила Нателла.

Також експродюсерка Лободи закрила доступ до свого облікового запису. Світлана ніяк не прокоментувала вчинок свого менеджера, а лише перепостила її публікацію до себе в сторіз. Жінки працювали разом 11 років. Світлана Лобода залишилася без продюсера після ганебного інциденту Подейкують, що причиною звільнення став недавній ганебний інцидент, фігуранткою і призвідницею якого стала Нателла Крапівіна. Жінка дуже різко прокоментувала фото Філіпа Кіркорова і блогера Дави, які з'явилися на премії "МУЗ-ТВ" як два наречених у весільному вбранні.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

"Паноптикум в чистому вигляді. Раніше на Кавказі таких розчленовували на шашлики", - різко прокоментувала хайп двох артистів експродюсерка Лободи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Світлана Лобода залишилася без продюсера після ганебного інциденту Філіп Кіркоров не залишив такий випад в свою сторону, звинувативши Нателлу в гомофобії, а також заявивши, що номер Світлани Лободи на шоу був нахабно вкрадено з постановки Бейонсе. Попкороль російської естради назвав Крапівіну людиною подвійних стандартів, заявивши, що їй потрібна хтось, хто буде звіряти її пости з етичним кодексом.

Нагадаємо, Світлана Лобода приголомшила публіку в платті з "золотими" сосками.