Світлана Лобода вимагає від пластичного хірурга компенсацію за моральну шкоду

Автор: Анастасия Березовская

Стало відомо, скільки Світлана Лобода вимагає від пластичного хірурга за моральну шкоду. Історія з відміткою аккаунта артистки в публікації хірурга з Узбекистану набуває нових обертів.

Світлана Лобода вимагає від пластичного хірурга компенсацію за моральну шкоду - today.ua

Відома співачка з України, яка зосередила свою діяльність в Росії, виявилася замішаною в скандалі. При чому сама вона його і роздула.

Після того, як пластичний хірург Нодір Ібатов опублікував фото своєї клієнтки, дуже схожої на успішну виконавицю, він зазначив зірку в публікації. Артистка вирішила, що лікар вирішив пропіаритися за її рахунок і висунула йому претензію. Ніякі виправдання хірурга поки не допомагають йому вирішити конфлікт. Зірка навіть вже подала в суд і вимагає від лікаря грошову компенсацію за моральну шкоду. Світлана Лобода вимагає від пластичного хірурга компенсацію за моральну шкоду В особистому акаунті в Інстаграм Нодір Ібатов повідомив, що Світлана Лобода хоче за позначку в Інстаграм отримати аж 172 тисячі доларів. Також зірка хоче, щоб пластичний хірург спростував інформацію з відміткою. Світлана Лобода вимагає від пластичного хірурга компенсацію за моральну шкоду У Інстаграм-сторіз лікар також опублікував витяг з листа представників зірки, в якому йдеться:

"Вашу поведінку я змушена розглядати, як навмисне психологічне насильство і маніпулювання громадською думкою, грунтуючись на помилкових фактах в комерційних цілях".

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

За словами узбекистанського лікаря, він зазначив Лободу на фото пацієнтки тільки через їх схожість. У своєму акаунті він навіть влаштував голосування, чи схожі жінки між собою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nodir Ibatov (@nodiribatov)

Нагадаємо, Світлана Лобода блиснула соковитими формами в бікіні. Зірка поділилася барвистою літньою фотографією з дочками на пляжі.