“Свінгери“: новий бойфренд Наді Дорофєєвої вперше розповів про стосунки зі співачкою

Ідеальна пара Надя Дорофєєва та Володимир Дантес швидко закінчили свої стосунки. Артисти, які виросли разом, зустрічалися 10 років, прожили у шлюбі майже сім років і розлучилися напередодні війни. Недовго закохані страждали, і відразу знайшли собі другі половинки.

“Свінгери“: новий бойфренд Наді Дорофєєвої вперше розповів про стосунки зі співачкою - today.ua

Днями українська виконавиця підтвердила чутки, які гуляли інтернетом з початку весни, опублікувавши перше спільне фото зі своїм коханим – київським ресторатором Михайлом Кацуріним.

Багато років Надя Дорофєєва та Володимир Дантес товаришували з сім'єю Кацуріних – Мишком та Дашею. Зважаючи на все, там виник любовний чотирикутник. Про своє розлучення пари оголосили чи не в один день, через що з'явилися перші чутки про роман співачки та ресторатора. Водночас повідомляється, що Володимир Дантес зустрічається з колишньою дружиною Куцуріна – вони багато часу проводять разом і мало не живуть разом. “Свінгери“: новий бойфренд Наді Дорофєєвої вперше розповів про стосунки зі співачкою Після новин про стосунки з Мишком, народна творчість щільно заполонила соцмережі – фанати публікують різні меми на зірок. Наприклад, їхнє фото підставили на обкладинку нового випуску "Міняю жінку", нову частину фільму "Свінгери", а хтось іронічно зазначив: "Ось що означає дружити сім'ями". “Свінгери“: новий бойфренд Наді Дорофєєвої вперше розповів про стосунки зі співачкою“Свінгери“: новий бойфренд Наді Дорофєєвої вперше розповів про стосунки зі співачкою Слідом за Надією Дорофєєвою про роман із зіркою повідомив і її новий бойфренд. В особистому акаунті в Інстаграм Михайло Кацурін опублікував скрін відеочата з коханою, який вони вели, мабуть, поки що він сам перебував у Києві, а вона в Іспанії. Під фото, на якому написано "погане з'єднання", ресторатор зазначив:

"А насправді з'єднання – клас!"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Misha Katsurin (@misha_katsurin)

Закохані відключили можливість коментувати публікації, відмовивши шанувальникам у праві, висловити свою думку щодо їхнього роману.

Нагадаємо, Володимира Дантеса та Дашу Кацуріну помітили разом на вокзалі у Києві – ніжне прощання та поцілунок.