Син В'ячеслава Узєлкова зізнався, що не хоче спілкуватися з батьком

В'ячеслав Узелков та Марина Боржемская прожили в шлюбі 20 років, обзавівшись двома дітьми. На превеликий жаль шанувальників, у 2018 році стало відомо, що подружжя розлучилося. Розставання пройшло не дуже гладко, покрито таємницею і повно гучних інцидентів.

Син В'ячеслава Узєлкова зізнався, що не хоче спілкуватися з батьком - today.ua

В один час боксер В'ячеслав Узелков визнається, що хоче повернути свою колишню дружину, а в інший пише про неї гидоти в соціальних мережах і називає фейком.

Після розлучення дочка Олівія і син Роберт залишилися жити з матір'ю, а з батьком, за повідомленнями, вони не спілкуються. Та й сам боксер не прагне до цього.

В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" син В'ячеслава Узелкова та Марини Боржемскої прокоментував свої стосунки з батьком. Виявляється, хлопчик не горить бажанням спілкуватися і бачиться з татом.

"Я не маю такого великого бажання з ним бачитися. Просто не хочеться", - заявив хлопчик.

У минулому з'ясувалося, що і сам боксер не хоче спілкування з дитиною. Річ у тому, що Узелков заблокував власного сина в Інстаграм, щоб той не міг писати йому повідомлення, бачити його публікації і коментарі. За словами Марини, причиною стало те, що Роберт кілька разів зробив батькові зауваження щодо того, що він пише про його маму в соціальних мережах. Син В'ячеслава Узєлкова зізнався, що не хоче спілкуватися з батьком

"Роберт кілька разів написав Славі, зробив зауваження, вислав скріншот цих коментарів, після чого він заблокував сина. Він заблокував свого сина після того, як Роберт зробив йому зауваження, щоб він не говорив про мене погано і не говорив про мене неправду. Ось і все", - зазначила Марина Боржемська.

В'ячеслав Узелков не тільки не спілкується з дітьми, але і не бере участі в їх житті у фінансовому плані. Зараз всю сім'ю на собі тягне його колишня дружина.

Нагадаємо, В'ячеслав Узелков одружується з копією своєї колишньої дружини.