Сюрприз від чоловіка і подарунки: Юлія Саніна показала, як відсвяткувала день народження

Юлія Саніна 11 жовтня відсвяткувала день народження. Успішній українській артистці виповнився 31 рік. Цей день вона відсвяткувала на сцені, оскільки разом з групою The Hardkiss знаходиться в турі по українським містам.

Сюрприз від чоловіка і подарунки: Юлія Саніна показала, як відсвяткувала день народження - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома співачка опублікувала відео, зняте під час концерту в місті Миколаїв. Поки Юлія Саніна виконувала композицію, сидячи за клавішними, її чоловік, гітарист групи Валерій Бебко, повернувся на сцену з тортом і палаючими в ньому свічками. Одним видихом артистка погасила всі вогники, і зал вибухнув оплесками.

"Birthday Party. Миколаїв, спасибі. Херсон, їдемо до вас!" - зазначила Юлія Саніна.

У Інстаграм-сторіз співачка похвалилася своїми подарунками. Вона отримала багато різних квітів, включаючи букет від її подруги Тіни Кароль, а також прикраси. Що подарував зірці її чоловік поки невідомо. Сюрприз від чоловіка і подарунки: Юлія Саніна показала, як відсвяткувала день народження Разом з групою The Hardkiss Юлія Саніна вирушила далі в тур. Мабуть, 31-річчя артистка відзначить пізніше. Можливо, полетить кудись відпочивати, а може, влаштує тиху сімейну вечерю з чоловіком і сином або ж велике свято із зірковими друзями.

Нагадаємо, Юлія Саніна зізналася, як назве другу дитину.