“Така домашня“: Ірина Білик у затишному костюмі та з яскравим макіяжем показала, як виглядає вдома

Ірина Білик рідко радує шанувальників своїми особистими фото і точно нечасто показує знімки зі свого будинку. Цього разу артистка вбила наповал, показавши і себе в домашньому вбранні, та засвітивши інтер'єр свого розкішного житла.

“Така домашня“: Ірина Білик у затишному костюмі та з яскравим макіяжем показала, як виглядає вдома - today.ua

51-річна успішна українська виконавиця, яка ніколи не приховувала, що лягала під ніж пластичного хірурга, і неодноразово, опублікувала в особистому акаунті в Інстаграм нове фото. У кадрі Ірина Білик постала в милих домашніх капцях з пушком та велюровому комплекті, що складається з вільних штанів та сорочки на запах із довгими рукавами та поясом. Її образ завершив ланцюжок із хрестиком на грудях.

"Скажіть, що я не одна така. Є думка, що красиво виглядати треба завжди. І навіть удома… Я повністю згодна з цим, адже так приємно поєднувати красу та комфорт, при цьому отримувати компліменти навіть удома", - зазначила у публікації Ірина Білик .

Ось, що викликає подив, так це дуже яскравий макіяж на обличчі артистки, без якого вона, зважаючи на все, навіть у найближчий магазин по хліб не вийде.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Білик (@bilyk_iryna)

Також на фото можна побачити шматочок інтер'єру. У будинку Ірини Білик ідеально рівні стіни блідо-сірого відтінку, мармурова підлога, скляні сходи з гарним оздобленням та розкішний чорний рояль.

Нагадаємо, син Ірини Білик у ковпаку шеф-кухаря зачарував фанатів - маленький кухар.