Тіна Кароль кардинально змінила стрижку і підстригла чубчик

Тіна Кароль сьогодні презентувала кліп на нову пісню "Подвійний рай". Композиція стала головною у її майбутньому однойменному альбомі. Музичне відео зняте в стилі романтичного трилера з відтінком магії 90-х, а сама артистка в кадрі постала з новою зачіскою і в чарівному спокусливому образі.

Тіна Кароль кардинально змінила стрижку і підстригла чубчик - today.ua

Успішна українська співачка напевно приміряла перуку для нового кліпу, не наважившись обрізати власне волосся. У кадрі вона постала з пишною копицею волосся кольору пшениці. Однак найбільшою несподіванкою стала чілка, яка, між іншим, справді личить виконавиці. У деякі моменти Тіна Кароль навіть була схожа на Гвінет Пелтроу.

У кліпі артистка змінила кілька прекрасних нарядів, включаючи маленьку чорну сукню від українського бренду David Koma, розкішну сукню від Saint Laurent та GUCCI. В одній зі сцен у кадрі Тіна Кароль постала і зовсім без одягу, сховавшись під покривалом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль | Фантіна (@tinakarol_fantina)

Звісно ж, думка публіки розділилася. Одні були захоплені образом, відео та піснею, а хтось поскаржився на те, що співачка змінилася не на краще.

"Кращий кліп", "Браво, Аліна і Тіна! Це вау, чого і варто було очікувати", "Як дівчина Бонда", "Шалено красивий кліп, пісня, а образ просто в саме серце", "З чілкою дуже красиво", — пишуть шанувальники.


Нагадаємо, Тіна Кароль неприємно здивувала невмілим макіяжем, який додав їй десяток років.