Тіна Кароль непристойно розвалилася на дивані, щоб привернути увагу до свого костюму: фото

Українська співачка Тіна Кароль вміє здивувати і епатувати публіку. Виконавиця продемонструвала елегантний білий брючний костюм, але зробила це з "перчинкою".

Тіна Кароль непристойно розвалилася на дивані, щоб привернути увагу до свого костюму: фото - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм Тіна Кароль нерідко публікує провокаційні кадри. Варто відзначити, що зірка українського шоу-бізнесу для виступів вибирає досить відверті і спокусливі наряди. Але, як виявилося, зробити фурор співачка може не тільки в платті з запаморочливим декольте.

Тіна Кароль поділилася з шанувальниками новими знімками, на них виконавиця позує в елегантному брючному костюмі, скромному і вишуканому. Позує, треба визнати, як професійна модель, приймаючи досить недвозначні пози ... Зате глядачам дуже навіть подобається! Тіна Кароль непристойно розвалилася на дивані, щоб привернути увагу до свого костюму: фото

"Тіна в костюмах - це просто sugar mommy??? Дівчата, я горю!", "Ви з Даном домовилися?! Як-же я люблю такий актив! Коли ви вдвох тут-інтернет вибухає! Задайте спеку-НАШІ ?", "Тіна, яка ти красівая? ", " іна костюм = богиня ?? ", "Так вами пишаюся !!. ??? ви мені мотивуєте і змушуєте рухатися вперед! ? я теж пройшла важкий шлях, щоб бути, де я є ?? ?".

Тіна Кароль непристойно розвалилася на дивані, щоб привернути увагу до свого костюму: фото Нагадаємо, Тіна Кароль натякнула шанувальникам про зміни в особистому житті. Співачка зізналася в любові ...