Тіна Кароль показала красуню-маму в день її 61-річчя

Тіна Кароль досить рідко ділиться фотографіями своїх найближчих. На цей раз артистка порадувала фото своєю дорогою матусі, яка відзначила день народження. Світлані Андріївні виповнився 61 рік.

Тіна Кароль показала красуню-маму в день її 61-річчя - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка поділилася новими фото. Спочатку в кадрі з'явилася Світлана Андріївна Ліберман, яка 19 вересня відзначала день народження. У кадрі красуня-блондинка постала з тарілкою в руках, на якій лежить шматок пирога зі святковою свічкою в ньому.

Інший знімок Тіна Кароль зробила під час прогулянки. У кадрі виконавиця постала в чорній кофті і теплій сорочці. Вона випрямила волосся і залишила його розпущеним, в макіяжі зробила акцент на природності і підкреслила губи помадою рожевого відтінку. Тіна Кароль показала красуню-маму в день її 61-річчя Тіна Кароль, вона ж Тетяна Ліберман, народилася в сім'ї інженерів Григорія і Світлани Ліберман. У неї також є старший брат Станіслав, якого вона також досить рідко показує своїм шанувальникам. На щастя, батьки підтримували захоплення дівчинки музикою і допомагали їй розвивати талант. Тіна Кароль показала красуню-маму в день її 61-річчя Батьки, брат і син зараз найголовніші люди в житті Тіни Кароль після того, як в 2008 році вона втратила коханого чоловіка. Євген Огір пішов з життя після тривалої боротьби з раком шлунка.

Нагадаємо, в Мережі озвучили, який гонорар Тіна Кароль бере за свої концерти.