Тіна Кароль показала свого красеня-сина: “Дівчата, тільки з мого дозволу“

Після смерті чоловіка Тіна Кароль сама виховує сина. Хлопчик навчається в елітному англійському навчальному закладі, а його зіркова матуся робить все, щоб дати йому хороший старт і відпустити в самостійне плавання.

Тіна Кароль показала свого красеня-сина: “Дівчата, тільки з мого дозволу“ - today.ua

За місяць до дня народження сина успішна українська співачка вирішила відвідати Веніаміна і вирушила в Лондон. Тіна Кароль хотіла, щоб її син не втрачав зв'язок з домівкою, а тому знайшла йому українську родину, в якій живе хлопчик з початку навчання. Періодично він приїжджає додому в Україну, але частіше співачка літає до нього в Лондон, або ж вони разом подорожують по світу.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Тіна Кароль опублікувала дві фотографії. На Селфі з авто виконавиця ніжно притиснулася до свого сина, а на другому, зробленому на Тауерському мосту, вона ніжно обійняла його за плечі.

"Дівчата, тільки з мого дозволу", - жартома зауважила артистка, натякаючи на те, що її син з кожним днем стає все красивішим.

Тіна Кароль показала свого красеня-сина: “Дівчата, тільки з мого дозволу“

"Веня став такий великий і такий красивий, очей не відірвати", "Відмінна мама", "Лапочки", "Зростає син, скоро дипломатом буде", "Такі гарні", "Чекайте невістку", "Веня вже вище Тіни", "Просто син ... просто рідний ... просто тепло", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, схудла Тіна Кароль похвалилася новими формами в крихітному платті.