Тіна Кароль показала таємничого чоловіка, з яким відпочиває в Карпатах

Тіна Кароль показала, як відпочиває в Карпатах, куди вона вирушила, щоб зустріти Новий рік. Час артистка проводить не сама. Зірка показала фото разом з чоловіком, з яким підкорює гірські вершини на українському курорті.

Тіна Кароль показала таємничого чоловіка, з яким відпочиває в Карпатах - today.ua

Вперше українська співачка відсвяткувала Новий рік без концертів, корпоративів та виступів в новорічну ніч. Артистка вирушила в подорож до Карпат, де насолоджується неймовірно красивою природою і чоловічою компанією.

В одній з публікацій в Інстаграм-сторіз зірка показала себе в лижному костюмі, а також чоловіка, який сховав своє обличчя під маскою. Історію артистка підписала так: «Партнер в злочині». Виглядала співачка неймовірно щасливою і затишною. Тіна Кароль показала таємничого чоловіка, з яким відпочиває в Карпатах Також Тіна Кароль показала, в якому красивому місці вона побувала. Зірка заглянула в чарівну українську церкву в горах, де навіть змогла побити в дзвони. Тіна Кароль показала таємничого чоловіка, з яким відпочиває в Карпатах У публікації, на якій Тіна Кароль стрибає на скакалці, дивлячись на ліс і гори, зірка написала:

"З новим роком! Оновлення захоплення. Всі мрії - це ви. Мрійте сміливо! Не плачте через дрібниці. Плачте по-крупному! Не смійтеся з інших. Смійтеся з себе! Удача за рогом, зверніть зі стереотипів. Я люблю вас навіть, якщо ви не любите мене! Ви є все і в той же час все не є ви. З Новим роком, мої свої!»

Тіна Кароль показала таємничого чоловіка, з яким відпочиває в Карпатах Нагадаємо, Тіна Кароль дала українцям не зовсім оптимістичне напуття в Новий 2021 рік.