“Треба відпрацювати з величезним“: Тіна Кароль зізналася, чи випиває вона перед концертами

Тіна Кароль - успішна українська співачка, у якої в день може бути по кілька виступів. Артистка зізналася, що допомагає їй залишатися на ногах і підтримувати сили для концертів.

“Треба відпрацювати з величезним“: Тіна Кароль зізналася, чи випиває вона перед концертами - today.ua

В інтерв'ю відома артистка розповіла, що кожен день прокидається на світанку, близько шостої години ранку. Цей час вона присвячує собі, робить зарядку, займається йогою і снідає. Щоб підтримувати підтягнуту фігуру, 36-річна виконавиця щодня стрибає по 40-45 хвилин на скакалці. Цю вправу вона використовує для медитації, встигаючи подумати про всі проблеми та їх вирішення.

Також Тіна Кароль розповіла про своє ставлення до алкоголю. Виявляється, вона вже давно відмовилася від алкоголю, який ні в якому разі не приймає напередодні і під час виступів.

"Для цього (щоб відіграти два-три концерти в день) потрібна тверезість, причому абсолютна. Усі ці уявлення про зірок: море алкоголю і наркотиків - помилкове, тому що якщо тобі треба відпрацювати з величезним навантаженням, будь-який допінг спустошить тебе", - зазначила Тіна Кароль.

Нагадаємо, Тіна Кароль показала провокаційне фото з "перчинкою".