Тіна Кароль розкрила сімейну таємницю, про яку ніхто не здогадувався

Українська співачка Тіна Кароль дуже рідко ділиться з шанувальниками подробицями свого приватного життя, але це тільки підігріває інтерес публіки. На цей раз виконавиця розповіла про таємницю імені власного сина ...

Тіна Кароль розкрила сімейну таємницю, про яку ніхто не здогадувався - today.ua

Тіна Кароль несподівано для всіх трішечки відкрила завісу таємниці і розповіла цікаву інформацію про те, чому назвала сина Веніаміном. 36-річна виконавиця опублікувала відеоролик на платній платформі Patreon, в якому відверто розповіла про своє сімейне життя.

В ході інтерв'ю Тіна Кароль розповіла, чому назвала сина таким незвичайним ім'ям - Веніамін. За словами зірки українського шоу-бізнесу, Веніамін - це її улюблене чоловіче ім'я. До того ж, дане ім'я прийшло до Тіни Кароль уві сні. Тіна Кароль розкрила сімейну таємницю, про яку ніхто не здогадувався Нагадаємо, що Тіна Кароль в 2008 році народила своєму законному чоловікові продюсеру Євгену Огиру первістка. Єдиного сина пара назвала Веніаміном. Коли хлопчикові було п'ять років, його батько помер від онкології шлунка, не доживши всього кілька місяців до свого 33-річчя. Після смерті чоловіка Тіна Кароль виховує сина одна.

Українська співачка Тіна Кароль раніше поділилася фото, які зробила під час відпочинку в Ісландії. Зоряна красуня відмінно провела час разом з сином. Подорож вийшла захоплюючою і цікавою.