Тіна Кароль розсекретила імена артистів, з якими заспівала в дуеті в новому альбомі

Тіна Кароль готує великий подарунок до 30-річчя незалежності України. Артистка записала альбом українською мовою, до якого увійшли несподівані дуети з молодими виконавцями. Нарешті, зірка розповіла, кому ж пощастило опинитися в її платівці.

Тіна Кароль розсекретила імена артистів, з якими заспівала в дуеті в новому альбомі - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка опублікувала новий пост, супроводивши його серією фотографій. Зірка розсекретила, з ким записала дуети. Серед щасливчиків, Олександра Зарицька з групи KAZKA, Аліна Паш, Нікіта Ломакін, Юра Самовілов, Іван Наві, Wellboy і Latexfauna.

Вихід платівки заплановано на 20 серпня, проте вже зараз можна здійснити попереднє замовлення.

"Місія цих колаборацій в тому, щоб поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена", - зазначила Тіна Кароль.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль (@tina_karol)

Також виконавиця поділилася відеороликом, в якому показала знайомство з усім героями альбому "Молода кров". Одну з перших колаборацій публіка почула на заході в Києві. Тоді на сцені Тіна Кароль і KAZKA виконали композицію "Зірочка".

"Нещодавно я і сама була в ролі починаючого артиста, - каже Олександра Зарицька. - Ми з групою пройшли недовгий, але тернистий шлях. І знаємо не з чуток, як складно молодим музикантам доносити творчість до багатомільйонної аудиторії", - зазначила співачка, розповівши, чому вирішила приєднатися до проєкту Тіни Кароль

Нагадаємо, Тіна Кароль розкрила сімейну таємницю, про яку ніхто не здогадувався.