Тіна Кароль з пишним голлівудським укладанням вразила новою зачіскою

Тіна Кароль дуже часто змінює образи і цього року навіть обстригла чубок. Але артистка повернулася до свого старого образу фатальної жінки, і порадувала шанувальників гарним пишним голлівудським укладанням.

Тіна Кароль з пишним голлівудським укладанням вразила новою зачіскою - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз успішна українська співачка поділилася з шанувальниками новими кадрами. Спочатку Тіна Кароль зняла себе в машині з красиво покладеним волоссям і зафіксованим спеціальними шпильками.

Трохи згодом вона показала себе вже у всій красі. Зірці уложили волосся в пишну зачіску з косим проділом і красивими голлівудськими локонами. У макіяжі стилісти підкреслили очі чорним олівцем, а пухкі губи – червоною помадою. На задньому фоні можна побачити гарну новорічну ялинку. Тіна Кароль з пишним голлівудським укладанням вразила новою зачіскою В іншому відео Тіна Кароль постала в кадрі з прибраним назад волоссям і у забавному зеленому святковому светрі із зображенням ведмедика Тедді. Про свою нову роботу артистка не розповідає, але, зважаючи на все, виконавиця взяла участь у новорічній фотосесії.

"Незрівнянна", "Дізнаюся колишню Тіну", "Зая", "Радує те, що полюбила себе!!! І в одязі повсякденному стала модельніше, так тримати!!!", "І погляд і образ фатальної жінки. Мерлін Монро....таких жінок мало...але вони є", "Як я сумувала за такою Тіною", "Чарівна, я закохана в цю красуню давно і назавжди", — захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, Тіна Кароль у джинсах із розрізами до стегна підкорила новим стильним чином: “Є родзинка та смак“.